• Modne torebki i walizki 2019

  Jakie torebki będą modne w roku 2019? Które walizki okażą się najbardziej pożądane w nadchodzącym sezonie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.


  Modne torebki 2019

  Moda ma to do siebie, że szybko przemija. Ale pewne trendy utrzymują się na dłużej i cieszą się niesłabnącą popularnością mimo upływu lat. Jednym z nich jest moda na małe torebki na ramię. Zwłaszcza w sezonie wiosna-lato, tak zwane torebki listonoszki są jednym z najchętniej wybieranych dodatków. Są bardzo poręczne, posiadają długi pasek i pozwolą nam spakować tylko najważniejsze akcesoria jak telefon, klucze czy portfel skórzany.

  Torebki damskie to także zabawa fakturami i kolorami. Nadal niemałym zainteresowaniem będzie się cieszył kolor zielony, bordowy, szary i liczne odcienie z nim związane. Ale oferta z pewnością poszerzy się o dużą grupę akcesoriów w kolorze żółtym czy pomarańczowym. To właśnie te odcienie będą najpopularniejsze w roku 2019. 


  Walizki 2019

  Duże zmiany szykują się na rynku bagażu podróżnego. Zdecydowany prym wiodą tu walizki ABS czy też walizki z poliwęglanu. Bagaż twardy zdecydowanie wypiera miękkie torby podróżne. Tendencję tą możemy zaobserwować już od kilku sezonów. Klienci najczęściej decyduję się na takie rozwiązania jak: 4-kółka, regulowany uchwyt i możliwość zabezpieczania walizki za pomocą zamka szyfrowego.

  Wybór twardego bagażu w zakresie wzorów czy kolorów jest na prawdę imponujący. Tu również zauważalny jest trend na łączenie dwóch kolorów. Beż, złoty, czy inne metaliczne odcienie to w tym momencie najchętniej wybierany kolor. Wśród walizek istotnym parametrem jest również waga – czym walizka jest lżejsza tym cieszy się większym zainteresowanie. Zwiększające się wymagania linii lotniczych wymusiły na producentach stosowanie jak najlżejszych materiałów by sprostać oczekiwaniom klienta.


  SPRAWDŹ WIĘCEJ NOWOŚCI 2019

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial