• Nowa kolekcja Wittchen 2018

  Lider galanterii skórzanej w Polsce, firma Wittchen w sezonie Jesień/Zima 2018-2019 przedstawiła nową kolekcję dla swoich wiernych klientów marki, a także nowych odbiorców wyrobów skórzanych. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, także i w tym sezonie dwie kolekcje torebek Wittchen z serii Elegance oraz Young zostały wzbogacone o nowe modele i modne kolory, które obowiązują w tym sezonie. 


  Modna ekologia konta elegancka skóra 

  Marka już od kilku sezonów mocno rozbudowuje swoją kolekcję torebek z linii Young. Trend ten wydaje się być wzrostowy, ponieważ najnowszy sezon to zdecydowana przewaga tej serii nad kolekcją torebek skórzanych Wittchen Elegance. W serii Young znajdziemy torebki z kwiatami oraz zyskujące na popularności plecaki damskie. Wielkich zaskoczeń nie będzie i jak co roku marka konsekwentnie budować będzie kolekcję o torby w klasycznym kształcie i zachowawczej kolorystyce czerni, granatu i brązu. Kolekcja przeplatana nieco bardziej oryginalnymi wzorami. Egzotyczne printy czy kolorowe nity i metalowe akcenty to największa ekstrawagancja w nowej kolekcji Wittchen.


  Bagaż Wittchen

  Jedną z najmocniejszych grup produktowych w portfolio marki jest bagaż. W sezonie Jesień/Zima 2018-2019 znajdziemy bardzo interesującą serię toreb podróżnych i plecaków wykonanych z poliestru. Seria podróżna Young pojawi się w beżu, szarości, turkusie oraz kolorze sezonu – modnym fiolecie.


  Oczywiście to tylko wycinek ogromnej kolekcji Wittchen, która obejmuje także nowe wzory portfeli skórzany, eleganckie parasole, a także teczki męskie i torby na laptopa. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją Jesień/Zima 2018-2019.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial