• Nowa seria walizek Puccini Stockholm

  Firma Puccini w drugiej połowie 2017 roku wprowadziła na rynek kolekcję twardego bagażu Stockholm. Seria ta już w trakcie pokazów przed-sprzedażowych zyskała pozytywne opinie i recenzje. Co w takim razie stanowi o wyjątkowości tych walizek?


  PC020 to symbol najnowszej linii Stockholm. Seria ta składa się z zestawu 3 walizek o następujących parametrach:

  Walizka duża:

  Wymiary: 76x54x32,5 cm

  Pojemność: 126 l

  Waga: 4,7 kg

  Walizka średnia:

  Wymiary: 67×48,5×28,5 cm

  Pojemność: 88 l

  Waga: 4 kg

  Walizka mała:

  Wymiary: 55×37,5×20 cm

  Pojemność: 39 l

  Waga: 2,7 kg


  Wszystkie walizki objęte zostały 5 letnią gwarancją. W przypadku bagażu Puccini standardem jest gwarancja 2 letnia. To jeden z wyróżników tej serii. Drugim istotnym walorem, który podkreśla atrakcyjność walizek Stockholm jest możliwość zwiększenia ich pojemności. W przypadku walizki dużej i średniej producent przewidział dodatkowy zamek za pomocą którego nasza walizka pomieści aż 20% więcej.

  Seria Stockholm PC020 wykonana została w polikarbonu. To jeden z najbardziej odpornych materiałów. Cztery podwójne kółka oraz teleskopowa rączka zapewniają pełen komfort w czasie dalekiej podróży. Producent zadbał również o wnętrze walizki. Niezależna komora zamykana na zamek sprawia, że nasza garderoba może być swobodnie oddzielona od obuwia czy kosmetyków.


  Jednak kluczowym elementem, który świadczy o dużym zainteresowaniu tą serią jest jej wygląd. Marka wychwyciła światowe trendy w designie bagażu łącząc twardy polikarbon z eko skórą. Taka kombinacja materiałów była do tej pory stosowana wyłącznie przez światowe międzynarodowe marki bagażu. Firmie Puccini udało się osiągnąć modny i elegancki design przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskiej ceny.

  Ciekawostką jest, że walizka Puccini Stockholm została również zauważona przez producentów filmu Pitbull Ostatni Pies co dodatkowo podkreśla jej ekskluzywny charakter.


  Sklep >

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial