• Wielki powrót marki Delsey

  Po kilkuletniej przerwie w dystrybucji do sprzedaży w Polsce ponownie trafia kolekcja walizek francuskiej marki Delsey. Szeroka oferta bagażu pojawiła się w polskich sklepach wraz z sezonem Wiosna/Lato 18. Ten drugi co do wielkości światowy producent walizek słynie ze swoich innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnego designu.


  Najnowsza kolekcja Delsey to przede wszystkim walizki na kółkach wykonane z poliwęglanu i polipropylenu. Producent słynący z prestiżu i najwyższej jakości stosuje tylko sprawdzone materiały o najwyższych parametrach. 


  TURENNE

  Kolekcja Delsey Turenne w całości została wyprodukowana ze 100% poliwęglanu (polikarbon). Podwójne zamki ZIP SECURI TECH zastosowane w walizkach zwiększają ich bezpieczeństwo nawet kilkudziesięciokrotnie.  Kolejną zaletą tej serii jest system WEB TRACKING, który umożliwia identyfikację bagażu.


  BELMONT

  Na uwagę zasługuje również seria walizek z polipropylenu z kolekcji Belmont. Zastosowany materiał sprawia, że bagaż z tej serii jest niezwykle lekki. Walizka duża waży poniżej 5 kg. Seria ta także wyposażona została w zamki w technologii ZIP SECURI TECH. 


  CHATELET

  I oczywiście nie mogło zabraknąć sztandarowej serii Delsey Chatelet. Ta ekskluzywna linia to połączenie 100% poliwęglanu ze skórą naturalną. Seria ta wyposażona została w mechanizm blokady kół oraz opatentowany zamek przed włamaniem Zip SECURITECH® 2. Chatelet to prawdziwa gratka dla fanów luksusowych gadżetów.


 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial