• Lipcowy relaks


  Lipiec to dla wielu czas urlopu. To miesiąc, w którym najwięcej ludzi wyjeżdża na wakacje lub oddaje się swoim pasjom.  Wówczas na myśl przychodzi nam wypoczynek i jego forma aktywnego spędzania. Lipcowe Trendy upływają nam więc pod znakiem relaksu.  Chociaż wbrew pozorom to wcale nie taka prosta sprawa.


  Osoby, które na co dzień pracują na wysokich obrotach tym bardziej powinny zadbać o odpowiedni wypoczynek. W naszym artykule TRUDNA SZTUKA ODPOCZYWANIA
  staramy się zrozumieć co nas rozprasza i co nie pozwala nam się w pełni zrelaksować. A co z tymi, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop ?

  Wówczas warto zadbać o odpowiedni wypoczynek w czasie weekendu. Czasami wystarczy rozejrzeć się dookoła, z pewnością znajdziemy mnóstwo inspiracji na ciekawe spędzenie wolnego czasu, a nawet dwudniowy wyjazd za miasto pozwoli nam oderwać się od codzienności. Dla nas najbliższy jest ŚLĄSK – sprawdzamy zatem gdzie warto się wybrać, gdy dłuższy wypoczynek nie jest nam dany.

  Lipiec to także długie i ciepłe wieczory. Warto je wykorzystać relaksując się przy dobrym filmie. Tym razem polecamy wam twórczość genialnych braci COEN oraz przeglądamy ich dorobek artystyczny. W ich filmografii znajdziemy sporą dawkę absurdalnego humoru, a także plejadę znakomitych gwiazd kina. Filmy braci Coen z pewnością pozwolą nam zapomnieć o rzeczywistości i zabiorą nas do magicznego świata kina.


  3, 2, 1 START….wypoczynek zacząć czas….

  Zespół Royal Point

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial