• Trendy sierpnia

  Wakacje zmierzają nam ku końcowi, wyłania się perspektywa powrotu do „roboczej” rzeczywistości. Ten fakt wielu z nas niestety nie nastraja pozytywnie. Głowa jednak do góry! Postarajmy się wykorzystać ten moment właściwie i skutecznie uprzyjemnijmy sobie codzienność. Nasze artykuły z pewnością w tym pomogą.

  Powrót do pracy warto uprzedzić małym odświeżeniem swojej garderoby. Nowa teczka, torebka, czy obuwie z pewnością dodadzą nam zapału, a porządny skórzany organizer czy etui pozwolą na lepszą organizację dnia. Pamiętajmy, że po wakacjach jesteśmy wypoczęci, więc teraz wszystko powinno przychodzić nam łatwiej. W jednym z artykułów przygotowaliśmy kilka sugestii, jak skomponować swoją nową garderobę.

  A skoro o akcesoriach i dodatkach mowa, to zachęcamy do zagłębienia się w temat luksusu. W artykule „Moda na luksus” zawarliśmy kilka refleksji o współczesnym postrzeganiu tego tematu. Okazuje się, że wyobrażenie na temat luksusu jest bardzo zróżnicowane. Coś, co dla jednych jest kwintesencją luksusu i prestiżu, dla innych jest tylko mało istotnym dodatkiem, z którego łatwo zrezygnować.

  Zbliżające się chłodne wieczory powoli stają się dla nas motywacją do sięgnięcia po ciekawą literaturę. Proponujemy dopisanie do swojej listy książek do przeczytania jeszcze jednej powieści – „Z ciała i z duszy” Michaela Cunningham’a. To rodzinna historia, która odbiega nieco od przeciętności. Po lekturze powieści zachęcamy do wspólnej refleksji poprzez nasz artykuł, gdzie skupiliśmy się na kobiecych bohaterkach i ich odzwierciedleniach we współczesnym społeczeństwie. Ten nasz subiektywny punkt widzenia być może pozwoli Wam nieco inaczej zapamiętać powieść Cunningham’a.

  Poznając tego autora płynnie przejdziemy w świat filmu, ponieważ kilka jego powieści doczekało się już ekranizacji. A skoro o filmie mowa, gorąco zachęcamy do zapoznania się z twórczością wspaniałego reżysera – Michaela Haneke. W naszym artykule o jego twórczości prezentujemy opisy kilku jego filmów licząc, iż staną się one dla kogoś zachętą do zorganizowania wieczorków filmowych:) Gwarantujemy, że emocji przy ich oglądaniu na pewno nie zabraknie.

  Jak widać, mimo przemijających klimatów wakacyjnych z optymizmem patrzymy w przyszłość i zachęcamy do tego wszystkich naszych czytelników.

  Miłej lektury:)

  Zespół ROYAL POINT

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial